Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Toruń

Darz Bór – Dasz Krew !

🩸We wrześniu ubiegłego roku w ramach obchodów 100 lecia PZŁ w trzech miastach naszego okręgu tj. w Toruniu, Brodnicy i Grudziądzu przeprowadziliśmy akcję krwiodawstwa. Akcję nazwaliśmy „100 litrów krwi na stulecie PZŁ ”.
🩸Dziś możemy z dumą powiedzieć, że MY myśliwi Toruńskiej Organizacji Łowieckiej osiągnęliśmy przeogromny sukces oddając 80 litrów krwi, a co uważamy za jeszcze większy benefit całej akcji to ponad 100 osób, które po raz pierwszy zdecydowało się na tak szlachetny gest i zadeklarowało uczestnictwo w podobnych akcjach w przyszłości.
🩸Nie sposób wymienić wszystkie osoby zaangażowane w całą akcję, ale każdemu kto przyczynił się do końcowego sukcesu DZIĘKUJEMY.
🩸Dopiero co odetchnęliśmy po intensywnym roku jubileuszowym, a już do Zarządu Okręgowego spływają liczne zapytania o kolejną edycję myśliwskiego wsparcia 🤔 Już dziś możemy zasygnalizować, że podejmowane są kroki w kierunku organizacji podobnego wydarzenia w tym roku !
🩸DARZ BÓR – DASZ KREW !🩸
Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱