Strzelectwo

Terminarz zawodów 2021

L.p.

Data

Dzień tygodnia

Nazwa zawodów

Organizator

Sędzia

Miejsce

1.

15.04.2021r. – odwołany

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-1

ZO PZŁ + Kom. Strz.

Cz. Kwiatkowski

Toruń-Glinki

2.

22.04.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-2

ZO PZŁ + Kom. Strz.

A . Bollin

Toruń-Glinki

3.

29.04.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-3

ZO PZŁ + Kom. Strz

M. Kowalski 

Toruń-Glinki

4.

06.05.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-4

ZO PZŁ + Kom. Strz.

St. Tyra

Toruń-Glinki

5.

13.05.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-5

ZO PZŁ + Kom. Strz.

A. Fijałkowski

Toruń-Glinki

6.

20.05.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-6

ZO PZŁ + Kom. Strz.

Cz. Kwiatkowski

Toruń-Glinki

7.

22.05.2021r.

Sobota 

Liga strzelecka Eliminacje

ZO PZŁ Olsztyn

W. Kraiński

Olsztyn

8.

29.05.2021r.

Sobota 

Mistrzostwa Okręgu 

ZO PZŁ + Kom. Strz.

P. Karpiński

Toruń-Glinki

9.

05.06.2021r.

Sobota

Puchar Toruńskiej Katarzynki

ZO PZŁ + Kom. Strz.

Zb. Zieliński

Toruń-Glinki

10.

10.06.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-7

ZO PZŁ + Kom. Strz.

St. Wierzbowski

Toruń-Glinki

11.

19.06.2021r.

Sobota

Puchar Wójta Unisław/

Mistrzostwa pow. Chełmińskiego

KŁ Bażant Unisław

St. Wierzbowski

Strzelnica-Unisław

12.

24.06.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-8

ZO PZŁ + Kom. Strz.

St. Tyra

Toruń-Glinki

13.

03/04.07.2021r.

Sobota- Niedziela

KKKŁ 

ZO PZŁ KATOWICE

T. Rybiński

Katowice

14.

08.07.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-9

ZO PZŁ + Kom. Strz.

M. Kowalski

Toruń-Glinki

15.

22.07.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-10

ZO PZŁ + Kom. Strz.

A. Bollin

Toruń-Glinki

16.

24.07.2021r.

Sobota 

Liga Strzelecka Półfinał

ZO PZŁ Poznań 

Zb. Zieliński

Poznań

17.

08.08.2021r.

Sobota-Niedziela

Mistrzostwa PZŁ Dian

ZO PZŁ Opole

M. Maciejewski 

Opole

18.

12.08.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-11

ZO PZŁ + Kom. Strz.

A. Fijałkowski

Toruń-Glinki

19.

26.08.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-12

ZO PZŁ + Kom. Strz.

Cz. Kwiatkowski

Toruń-Glinki

20.

28/29.08.2021r.

Sobota-Niedziela

Mistrzostwa kl. Powszechna

ZO PZŁ Poznań

W. Kraiński

Poznań

21.

29.08.2021r.

Niedziela

45-ty Puchar Tomasza Łąckiego

KŁ Jedność Wą-no

A. Bollin

Wąbrzeźno

22.

04/05.2021r.

Sobota-Niedziela

Mistrzostwa kl. Mistrzowska

ZO PZŁ + Kom. Strz.

Zb. Zieliński

Toruń-Glinki

23.

09.09.2021r.

Czwartek 

Czwartki strzeleckie-13

ZO PZŁ + Kom. Strz.

St. Tyra

Toruń-Glinki

24.

11.09.2021r.

Sobota 

Zawody o Złotego Bażanta

KŁ Bażant Unisław

K. Zarembski

Strzelnica-Unisław

25.

12.09.2021r.

Niedziela

Sąsiedzi na strzelnicy

KŁ Zlot

M. Kowalski

Toruń-Glinki

26.

19.09.2021r.

Niedziela

Liga Strzelecka Finał

ZO PZŁ Tarnobrzeg

St. Gąsienica

Tarnobrzeg

27.

23.09.2021r.

Czwartek 

Finał-Czwartki strzeleckie

ZO PZŁ + Kom. Strz.

P. Karpiński

Toruń-Glinki

Terminarz Zawodów Centralnych

Pliki do pobrania