Strzelectwo

 

Terminarz zawodów strzeleckich Okręgu Toruńskiego na 2022 r.

l.p.DataDzień tygodniaNazwa zawodówOrganizatorSędzaMiejsce

07.04.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-1

ZO PZŁ + Kom. Strz

Cz. Kwiatkowski

Toruń-Glinki

14.04.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-2

ZO PZŁ + Kom. Strz

A . Bollin

Toruń-Glinki

01.05.2022r.

Niedziela

Piknik Rodzinny

ZO PZŁ + Kom. Strz

Karpiński Piotr

Toruń-Glinki

05.05.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-3

ZO PZŁ + Kom. Strz

St. Tyra

Toruń-Glinki

15.05.2022r.

Niedziela

Mistrzostwa Okręgu

ZO PZŁ + Kom. Strz

Karpiński Piotr

Toruń-Glinki

19.05.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-4

ZO PZŁ + Kom. Strz

A. Fijałkowski

Toruń-Glinki

21.05.2022r.

Sobota

Liga strzelecka Eliminacje

ZO PZŁ + Kom. Strz

Karpiński Piotr

Toruń-Glinki

29.05.2022r.

Niedziela

Puchar Toruńskiej Katarzynki

ZO PZŁ + Kom. Strz

Skalski Tomasz

Toruń-Glinki

09.06.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-5

ZO PZŁ + Kom. Strz

ST. Wierzbowski

Toruń-Glinki

18.06.2022r.

Niedziela

IX Mistrzostwa PZŁ Dian

ZO PZŁ Piotrków Tr

Kaśnicki Bogdan

Piotrków Trybunalski

11.06.2022r.

Sobota

Puchar Wójta Unisław/

Mistrzostwa pow. Chełmińskiego.

KŁ Bażant Unisław

Wierzbowski Stanisław

Strzelnica-Unisław

23.06.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-6

ZO PZŁ + Kom. Strz

St. Tyra

Toruń-Glinki

02/03.07.2021r.

Sob/niedz

KKKŁ

ZO POZNAŃ

Maciejewski Mariusz

Poznań

07.07.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-7

ZO PZŁ + Kom. Strz

M. Kowalski

Toruń-Glinki

21.07.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-8

ZO PZŁ + Kom. Strz

A. Bollin

Toruń-Glinki

30.07.2022r.

Sobota

Liga Strzelecka Półfinał

ZO BYDGOSZCZ

Poraniuk Piotr

Łącko

06-07.08.2022r.

Sob/niedz

LIV Mistrzostwa PZŁ Powszechnej

ZO KATOWICE

Szeremet Andrzej

Siemianowice

11.08.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-9

ZO PZŁ + Kom. Strz

  1. Fijałkowski

Toruń-Glinki

25.08.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-10

ZO PZŁ + Kom. Strz

Cz. Kwiatkowski

Toruń-Glinki

28.08.2022r.

Niedziela

45-ty Puchar Tomasza Łąckiego

KŁ Jedność Wą-no

Wąbrzeźno

03/04.2021r.

Sobota-Niedziela

Mistrzostwa kl. Mistrzowska

ZO WŁOCŁAWEK

Karpiński Piotr

Ostrowy

04.09.2022r.

Niedziela

Sąsiedzi na strzelnicy

KŁ Zlot

Kowalski Marek

Toruń-Glinki

08.09.2022r.

Czwartek

Czwartki strzeleckie-11

ZO PZŁ + Kom. Strz

St. Tyra

Toruń-Glinki

17.09.2022r.

Sobota

II Finał Ligi Strzeleckiej

ZO Katowice

Rybiński Tomasz

Siemianowice

22.09.2022r.

Czwartek

Finał-Czwartki strzeleckie

ZO PZŁ + Kom. Strz

P. Karpiński

Toruń-Glinki

08.10.2022r.

Sobota

Zawody o Złotego Bażanta

KŁ Bażant Unisław

Adam Bollin

Strzelnica-Unisław

Terminarz zawodów 2021

L.p.DataDzień tygodniaNazwa zawodówOrganizatorSędziaMiejsce
1.15.04.2021r. – odwołanyCzwartek Czwartki strzeleckie-1ZO PZŁ + Kom. Strz.Cz. KwiatkowskiToruń-Glinki
2.22.04.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-2ZO PZŁ + Kom. Strz.A . BollinToruń-Glinki
3.29.04.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-3ZO PZŁ + Kom. StrzM. KowalskiToruń-Glinki
4.06.05.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-4ZO PZŁ + Kom. Strz.St. TyraToruń-Glinki
5.13.05.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-5ZO PZŁ + Kom. Strz.A. FijałkowskiToruń-Glinki
6.20.05.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-6ZO PZŁ + Kom. Strz.Cz. KwiatkowskiToruń-Glinki
7.22.05.2021r.SobotaLiga strzelecka EliminacjeZO PZŁ OlsztynW. KraińskiOlsztyn
8.30.05.2021r.SobotaMistrzostwa Okręgu –
MO 2021 wyniki indywidualne
MO 2021 wyniki drużynowe
ZO PZŁ + Kom. Strz.P. KarpińskiToruń-Glinki
9.05.06.2021r.SobotaPuchar Toruńskiej Katarzynki – Puchar Toruńskiej Katarzynki OPENZO PZŁ + Kom. Strz.Zb. ZielińskiToruń-Glinki
10.10.06.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-7ZO PZŁ + Kom. Strz.St. WierzbowskiToruń-Glinki
11.19.06.2021r.SobotaPuchar Wójta Unisław/

Mistrzostwa pow. Chełmińskiego

KŁ Bażant UnisławSt. WierzbowskiStrzelnica-Unisław
12.24.06.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-8ZO PZŁ + Kom. Strz.St. TyraToruń-Glinki
13.03/04.07.2021r.Sobota- NiedzielaKKKŁ ZO PZŁ KATOWICET. RybińskiKatowice
14.08.07.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-9ZO PZŁ + Kom. Strz.M. KowalskiToruń-Glinki
15.22.07.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-10ZO PZŁ + Kom. Strz.A. BollinToruń-Glinki
16.24.07.2021r.SobotaLiga Strzelecka PółfinałZO PZŁ PoznańZb. ZielińskiPoznań
17.08.08.2021r.Sobota-NiedzielaMistrzostwa PZŁ DianZO PZŁ OpoleM. MaciejewskiOpole
18.12.08.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-11ZO PZŁ + Kom. Strz.A. FijałkowskiToruń-Glinki
19.26.08.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-12ZO PZŁ + Kom. Strz.Cz. KwiatkowskiToruń-Glinki
20.28/29.08.2021r.Sobota-NiedzielaMistrzostwa kl. PowszechnaZO PZŁ PoznańW. KraińskiPoznań
21.29.08.2021r.Niedziela45-ty Puchar Tomasza ŁąckiegoKŁ Jedność Wą-noA. BollinWąbrzeźno
22.04/05.09.2021r.Sobota-NiedzielaMistrzostwa kl. Mistrzowska – MM 2021 drużynowo
MM 2021 indywidualnie
ZO PZŁ + Kom. Strz.Zb. ZielińskiToruń-Glinki
23.09.09.2021r.CzwartekCzwartki strzeleckie-13ZO PZŁ + Kom. Strz.St. TyraToruń-Glinki
24.11.09.2021r.SobotaZawody o Złotego BażantaKŁ Bażant UnisławK. ZarembskiStrzelnica-Unisław
25.12.09.2021r. – odwołanyNiedzielaSąsiedzi na strzelnicyKŁ ZlotM. KowalskiToruń-Glinki
26.19.09.2021r.NiedzielaLiga Strzelecka FinałZO PZŁ TarnobrzegSt. GąsienicaTarnobrzeg
27.23.09.2021r.CzwartekFinał-Czwartki strzeleckieZO PZŁ + Kom. Strz.P. KarpińskiToruń-Glinki

Terminarz Zawodów Centralnych

Pliki do pobrania

  1. Regulamin konkursu Memoriałowego
  2. Regulamin czwartków na 2021 rok
  3. Wyłanianie reprezentacji Okręgu na ligę strzelecką
  4. Zasady wyłaniania reprezentacji na MP