Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Toruń

DKMS dla Rafała

Koleżanki i Koledzy,
Diany i Myśliwi Toruńskiej Organizacji Łowieckiej,

Zwracamy się do Was w imieniu naszego serdecznego Kolegi po strzelbie, członka Koła Łowieckiego im. Wojskiego w Grudziądzu, Rafała Wydry. Kolega Rafał w bieżącym roku otrzymał druzgocącą diagnozę, zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną.

Do kwietnia tego roku aktywny myśliwy, skrupulatny sekretarz koła, miłośnik przyrody przekazujący swą łowiecką wiedzę najmłodszym, czynnie włączający w swą pasję rodzinę i znajomych, obecnie potrzebuje naszego wsparcia.

Aby kol. Rafał mógł powrócić do zdrowia, do swojej pracy i myśliwskiej pasji potrzebuje przeszczepu szpiku.

W najbliższą sobotę tj. 22 października 2022 r. w Grudziądzu przy ul. Nad Torem 1, w godzinach 10:00-14:00 będzie miała miejsce akcja charytatywna mająca na celu pomoc Rafałowi.

Między innym będzie można zarejestrować się, jako potencjalny dawca szpiku. Szczegóły wydarzenia opisane są w załączonym poniżej piśmie.

Okażmy myśliwską jedność i pomóżmy Koledze Rafałowi wygrać walkę z trudnym przeciwnikiem, jakim jest białaczka limfoblastyczna.

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór!
ZO PZŁ w Toruniu

DO POBRANIA:

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱