Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Toruń

Startujemy z akcją „Myśliwska paczka” 2023

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

jak co roku, ruszamy z naszą świąteczną akcją „Myśliwska paczka”. Chcemy pomóc osobom lub instytucjom, które najbardziej potrzebują wsparcia, zwłaszcza w szczególnym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Poniżej znajdziecie regulamin akcji

Regulamin myśliwska paczka 2023

Sami wybieracie placówki, które chcecie wesprzeć, a z ich przedstawicielami ustalacie listę najpotrzebniejszych rzeczy, które znajdują się paczkach. Jest to akcja bezgotówkowa. Beneficjentami są przede wszystkim domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów oraz od 2020 r. również osoby indywidualne i rodziny, które potrzebują wsparcia. W tym roku przygotowane przez Was „myśliwskie paczki” muszą trafić do obdarowanych do 22 grudnia.

Pobijemy kolejny rekord?

W zeszłorocznej akcji 307 kół łowieckich wsparło 355 placówek i rodzin (łącznie 9334 osoby – w tym dzieci) na łączną kwotę 744,785,97 zł. Czy w tym roku pomożemy ponad 10 tys. osób, a przekazana przez nas pomoc sięgnie miliona złotych? To zależy tylko od Nas! Zarządy Okręgowe Polskiego Związku Łowieckiego będą służyć Wam pomocą w realizacji akcji. Wszystkie ręce na pokład!

Plakaty akcji do pobrania 

Publikując w Internecie zdjęcia z akcji pamiętajcie o hasztagu #MyśliwskaPaczka2023

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱