Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Toruń

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim

Dnia 6 marca 2024 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy placu Teatralnym 2 w Toruniu miało miejsce spotkanie pomiędzy Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Panem Piotrem Całbeckim, a członkami Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Toruniu na czele z Łowczym Okręgowym Piotrem Pawlikowskim.

Głównym celem spotkania było omówienie organizowanych przez Zarząd Okręgowy wydarzeń związanych ze 100 – leciem Zjednoczonego Łowiectwa w Polsce, które były objęte przez Pana Marszałka patronatem honorowym. Podczas spotkania w ramach podziękowań wręczono pamiątkowy medal.

Uczestnicy spotkania rozmawiali o możliwościach budowy Wojewódzkiego Ośrodka Edukacji Ekologicznej Dorosłych w Toruniu. Pan Marszałek Piotr Całbecki przychylnie podchodził do przedstawionego przez Członków Zarządu pomysłu budowy.

Dotychczasowa współpraca pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego a Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Toruniu przebiegająca w sposób wzorowy, napawa optymizmem. Przychylny stosunek Marszałka do działań Zarządu Okręgowego oraz szeroko rozumianego łowiectwa sprawia, że liczymy na kontynuację tej współpracy oraz jej rozwój w przyszłości z obopólną korzyścią, zarówno dla samorządu województwa,jak i członków Toruńskiej Organizacji Łowieckiej.

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱