Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Toruń

Gramy z WOŚP !

Przedmiotem aukcji jest Szkolenie strzeleckie dla dwóch osób przeprowadzone pod czujnym okiem czołowych strzelców Toruńskiej Organizacji Łowieckiej, instruktorów strzelectwa myśliwskiego, mistrzów strzelectwa myśliwskiego, mistrzów PZŁ oraz okręgu toruńskiego – Michała Karpika oraz Pawła Łassa.

Szkolenie strzeleckie obejmować będzie trening konkurencji strzelanych podczas zawodów myśliwskich. Razem z wybraną przez siebie osobą będziecie mogli nauczyć się podstaw strzelania zarówno do celów ruchomych jak i statycznych. Będzie to okazja do poznania świata strzelectwa myśliwskiego oraz sprawdzenia się w tej wyjątkowej dyscyplinie sportowej. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez doświadczonych strzelców na specjalnie przygotowanej do tego celu Strzelnicy Myśliwskiej im. Andrzeja Przewoskiego w Toruniu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji: https://allegro.pl/oferta/szkolenie-strzeleckie-dla-dwoch-osob-pzl-wosp-torun-15064042796

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱